GOSPODA

Gospoda „Wedle Bucków” to przed wszystkim TRADYCJA… a POLSKĄ tradycją jest wyśmienita kuchnia i tego w naszej gospodzie zabraknąć nie może. Doskonały zespół kucharzy zadba o Państwa podniebienie i zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta. Potrawy przyrządzane są u nas w tradycyjny polski sposób. Jesteśmy pewni, że wnętrze naszej gospody bardzo się Państwu spodoba, urządzone jest w stylu podlaskim tak jak cały budynek naszej gospody „Wedle Bucków”.
Posiłki dla naszych klientów goszczących w Willi Jagniątków są podawane w gospodzie która mieści się naprzeciw Willi Jagniątków za rzeką Wrzosówką.

W naszej gospodzie mogą Państwo zorganizować rodzinne spotkania takie jak: wesela, komunie, rocznice (do 40 osób). Firmy, zakłady pracy, przedsiębiorstwa zapraszamy na biesiady w izbie przy kominku lub przy ognisku w otoczeniu bukowego lasu, gór, sosen i śpiewu ptaków.

W czasie imprez o Państwa dobre samopoczucie zadbają nasi kucharze oraz mili i uprzejmi kelnerzy. Zatem jeśli pojedziecie Państwo drogą wedle bucków to traficie do miejsca w którym: „serce ogniska ma barwę czereśni, wtedy ziemia jest inna wtedy śpiewa się pieśni.

W sprawie przyjęć, imprez okolicznościowych i rezerwacji stolików proszę dzwoni pod numer telefonu: 504-052-020

Zapraszamy:
Od wtorku do soboty 13.00 do 21.00
W niedzielę od 12.00 do 20.00
W poniedziałki gospoda jest nieczynna.